St. Hippolyt Struktur Energetikum 20 kg Powiększ

St. Hippolyt Struktur Energetikum 20 kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych.


132,00 zł

Nowy

Czas oczekiwania 7-10 dni.

Struktur Energetikum jest wysoko skoncentrowaną paszą, która zawiera kombinację składników jedynie najwyższej jakości, takich jak kiełki zbóż, 30 różnych gatunków ziół, oleje roślinne oraz płatki zbożowe. To wszystko składa się na niezwykle smaczne musli.
Struktur Energetikum zawiera zbilansowaną mieszankę witamin, minerałów oraz pierwiastków śladowych, które pokrywają dzienne zapotrzebowanie konia na te składniki, już przy tak niewielkiej ilości podawanej paszy jak 1 kg na dzień.

- bogata w bio-aktywne zioła
- bogata w kwasy tłuszczowe pozyskiwane z wysokiej jakości kiełków zbóż i olejów roślinnych
- bogata w pierwiastki śladowe
- zawiera naturalną witaminę E
- niska zawartość skrobi i protein
Idealne zbilansowanie
Struktur Energetikum został stworzony, aby pokryć zapotrzebowanie na cenne substancje odżywcze, a także by zbilansować spożycie skrobi i protein oraz zredukować częsty, w przypadku zwykłych pasz, deficyt minerałów. Jej bogata zawartość jest idealna dla kuców, małych koni, a także ras specjalnych, jak również dla koni mającymi problemy z układem mięśniowym czy trawiennym. Struktur Energetikum zaleca się koniom podatnym na ochwat, z dużym zapotrzebowaniem na dietę bogatą w substancje odżywcze z niską zawartością skrobi.
Różnica
Pasza Struktur Energetikum zawiera 30 gatunków różnych ziół, które dodawane są wyłącznie w okresie kwitnienia. Zioła te bogate są w liczne i zróżnicowane pierwiastki śladowe, które z kolei są niezbędne do zapewnienia zbilansowanej diety.
Zioła mają również pozytywny wpływ na trawienie (mięta, kolendra), właściwości czyszczące i detoksykacyjne (pokrzywa, brzoza, bez) oraz rozpuszczające śluz (tymianek, koper, anyżek). Dostarczanie koniom tych składników jest niezbędne do utrzymania dobrego stanu zdrowia i prawidłowego metabolizmu zwierzęcia.
Bogata w cenne kwasy tłuszczowe
Struktur Energetikum zawiera kiełki kukurydzy i pszenicy, pestki słonecznika, siemię lniane, czarny kminek, a także nasiona winogron. Wszystkie te składniki zawierają cenne oleje roślinne, naturalne witaminy, lecytynę oraz pierwiastki śladowe. Są także cennym źródłem kwasów Omega-3 i Omega-6 obecnych w tej paszy w odpowiednich proporcjach.
Prawidłowe trawienie
Drożdże piwne, siemię lniane, suche owoce i związki pierwiastków zawarte w formie organicznej umożliwiają proces trawienny wolny od wzdęć i chroniący śluzówkę jelita. Zasadotwórcze składniki mineralne zapewniają zdrowe, alkaliczne środowisko w jelicie grubym.

Skład:

kiełki kukurydzy, płatki jęczmienne, wytłoki z jabłek, słodzik jabłkowy, zioła, płatki kukurydziane, siekana lucerna, otręby pszenne, otręby owsiane, skórki winogron, wapno z glonów morskich, orzeszki konopi, wysłodki buraczane, mączka z glonów morskich, siekane siano St.Hippolyt Wiesencobs, pełnoziarniste płatki owsiane, pestki słonecznika, sól morska, kiełki pszenne, siemię lniane, drożdże piwne, olej lniany, wyciąg z pestek winogron, czarny kminek, sól himalajska.

Analiza:

Białko9,8 %
Białko przyswajalne85 g/kg
Biotyna400 mcg/kg
Chlorek choliny1.000 mg/kg
Cynk300 mg/kg
Energia strawna14 MJ/kg
Fosfor0,4 %
Jod3,0 mg/kg
Kobalt3,0 mg/kg
Kwas foliowy10 mg/kg
Kwas nikotynowy100 mg/kg
Magnez0,5 %
Mangan280 mg/kg
Miedź55 mg/kg
Popiół11,0 %
Potas1,0 %
Selen0,9 mg/kg
Sód0,4 %
Tłuszcz8,0 %
Wapń1,2 %
Witamina A22.000 IE/kg
Witamina B120 mg/kg
Witamina B1250 mcg/kg
Witamina B220 mg/kg
Witamina B612 mg/kg
Witamina D32.400 IE/kg
Witamina E350 mg/kg
Włókno11,6 %
Żelazo370 mg/kg