Strzemiona tytanowe Lorenzini Powiększ

Strzemiona tytanowe Lorenzini

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 189 punktów lojalnościowych.


945,00 zł

Nowy

Tytanowo-aluminiowe strzemiona dające doskonałe oparcie i przyczepność dzięki radełkowatej fakturze stopki. Szeroka podstawa stopki, specjalny kąt nachylenia zapewnia maksymalny komfort ułożenia stopy oraz niespotykaną stabilność.

Więcej szczegółów

czas oczekiwania 14 dni

Lorenzini jest rodzinną firmą, powstałą w 1981 r. we Włoszech. Firma posiada doświadczenie w produkcji za pomoca inżynierii precyzyjnej Titanium . Jest światowym potentatem w produkcji niesamowitych tutanowych wędzideł i strzemion.

Znamy wiele form ochrony obuwia, wiele marek i projektantów. Te są, w naszej opinii, unikatowe w zakresie konstrukcji i ochrony. Wprowadzona tytanowa płyta stanowi barierę ochronną pomiedzy nogą konia, a uderzanym obiektem. Tytan posiada najwyższy stosunek wytrzymałości w stosunku do wagi każdego innego metalu na świecie. Maksymalna moc ucisku to 170,000psi. Żadne inne tworzywo oferowane na rynku, nie jest w stanie dorównać temu wynikowi, ani wegiel, ani metal, tym bardziej plastik.

Poza niespotykaną wytrzymałością, produkty Lorenzini charakteryzuje włoski szyk i elegancja , co zapewnia marce rozpoznawalność. 

Strzemiona Lorenzini zostały wyposażone w specjalną stopkę o radełkowatej fakturze. Powoduje to  zwiększone tarcie na jej powierzchni, umożliwiając doskonałą przyczepność stopki do podeszwy buta, strzemiona nie wyślizgują się i nie przesuwają. Podstawy stopki zostały również odpowiednio poszerzone (do 6,5 cm), aby stworzyć stabilne, pewne i wygodne oparcie.

Ergonomiczny kształt strzemion sprawia, że obciążenie rozkłada sie równomiernie co pozwala na unikniecie urazów u jeźdźca. Strzemiona, jako jedyne na rynku, wracają do swej pierwotnej pozycji nawet wtedy gdy stopa jeźdźca się wyślizgnie.

Wygięcie górnej części strzemienia minimalizuje możliwość uwięźnięcia stopy po ewentualnym upadku jeźdźca.

Szerokość strzemienia: 12 cm