Yard Equites

Jazda konna bez tajemnic

Jeździec

Kaski jeździeckie Uvex

Każdy jeździec, który już od jakiegoś czasu regularnie jeździ konno, czy to rekreacyjnie czy też rozpoczyna treningi potrzebuje własnego kasku jeździeckiego.
Szkółki jeździeckie i stadniny koni posiadają kaski jak i resztę potrzebnego sprzętu do wypożyczenia dla osób, które dopiero co się uczą jazdy konnej i spędzania czasu wśród koni, ale posiadanie własnego kasku jeździeckiego z pewnością jest dużo bardziej potrzebne niż może się wydawać.

Kaski, które są oferowane przez szkółki jeździeckie są noszone przez wiele osób zanim nam go wypożyczą, mogą też posiadać mikropęknięcia, i są zdecydowanie mniej czyste.


Własny kask zapewni nam bezpieczeństwo, zawsze pewność, że mamy ten sam, czysty kask oraz komfort, gdy mamy własny kask, jest on idealnie dopasowany do naszej głowy.

Kaski Uvex to idealny wybór jako pierwszy kask jeździecki, są one bardzo wysokiej jakości, cena jest niewielka jak na poziom bezpieczeństwa, które one zapewniają a teraz w ofercie tego producenta można znaleźć kaski przeznaczone dla dzieci z aplikacjami z jednorożcem czy w różnych odcieniach co z pewnością zadowoli każdego małego czy też dużego jeźdźca.Kaski tej firmy wykonane są z lekkiego i wytrzymałego tworzywa, posiadają możliwość regulacji dla optymalnego dopasowania a dodatkowo posiadają specjalną wkładkę wewnątrz, która ma za zadanie dopasować się do głowy.
System wentylacji w tych kaskach jest bardzo wydajny, przepuszcza powietrze, wyprowadzając ciepłe powietrze zebrane pod skorupą na zewnątrz co pozwala nam na jazdę konną w kasku nawet w upalne dni.

Aktualnie na rynku jest dostępnych wiele modeli tych kasków zaczynając od klasycznych czarnych i granatowych po kaski z ozdobnym topem czy z aplikacjami po bokach, dzięki czemu można dobrać kask na każdą okoliczność czy do codziennej klasycznej jazdy konnej aż po eleganckie kaski na zawody jeździeckie.


Jako nowy jeździec warto pamiętać, że są akcesoria niezbędne czyli kask jeździecki czy kamizelka ochronna i są też takie, które przez jakiś czas można wypożyczać z naszej szkółki jeździeckiej.

Jeśli poszukujesz kasku jeździeckiego sprawdź ofertę kasków Uvex w sklepie jeździeckim Equishop -> https://www.equishop.com/pl/50_uvex