Yard Equites

Jazda konna bez tajemnic

Jeździec Porady Uncategorized

Niezbędnik jeźdźca na zimę – kurtki jeździeckie

Ciepłe dni powoli mijają za czym idzie konieczność zmiany garderoby na cieplejsze ubrania przeznaczone na zimę.
Producenci akcesoriów oraz odzieży jeździeckiej wypuścili najnowsze kolekcje zimowe a w nich znajdują się kurtki dedykowane na mroźne dni.
W tym artykule przedstawię najnowsze kurtki kolekcji zimowych firm takich jak Kingsland, Pikeur czy Animo.

Kurtki jeździeckie Kingsland

Najnowsza kolekcja zimowa Kingslanda oferuje długi płaszczyk z wypełnieniem oraz z kapturem, która doskonale będzie się nadawała do jazdy konnej w zimowe dni a nawet może się przydać podczas wyjazdów w teren. Posiada podwójny zamek, dzięki czemu zapewni nie tylko ciepło, ale też wygodę i swobodę ruchów w siodle.
Następną kurtkę, którą można znaleźć w tej kolekcji jest krótka kurtka z pikowaniem oraz kapturem i elastycznymi wstawkami, doskonała do spędzania czasu w stajni.

Kurtki jeździeckie Pikeur

W tej kolekcji można znaleźć ocieplane bluzy jeździeckie, które mogą zastąpić kurtki i pozwolą na jeszcze większy komfort osobisty. Posiadają kaptury oraz podwójne zapięcia dla dopasowania podczas siedzenia w siodle.
Dodatkowo najnowsza kolekcja posiada funkcjonalną kurtkę ze wszytą maską dla utrzymania ciepła oraz wygodną kurtkę męską z pikowaniem i wyższym kołnierzem.

Kurtki jeździeckie Equiline

W kolekcji włoskiego producenta Equiline znajduje się szeroki wybór bluz jeździeckich dla mężczyzn oraz dla kobiet, które z pewnością spełnią wszystkie wymagania, dzięki różnorodności.
Między innymi kolekcja zawiera bluzy zakładane przez głowę, bluzy z zapięciem na zamek a także bluzy z miękkim podszyciem.

Kurtki jeździeckie Animo

Ostatnimi propozycjami na zimę są kurtki producenta Animo, który w swojej najnowszej kolekcji zawarł piękną, pikowaną kurtkę z kołnierzem, który zasłania szyję wraz z wygodnym kapturem a do kurtki dodano pasującą kamizelkę, która przyda się podczas codziennych treningów np. na hali bądź pod zadaszeniem.

Wszystkie kurtki przedstawione wyżej oraz wiele innych akcesoriów jeździeckich przydatnych na zimę można znaleźć w sklepie jeździeckim Equishop.